Medium link

Ogłoszenie - Praca - Redaktor

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu,

m.in. wydawca branżowej gazety medycznej „Medium”,

poszukuje do zespołu redakcyjnego kandydata na stanowisko:

Redaktora

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii komunikacyjnej DIL oraz koncepcji merytorycznej gazety,
  • współredagowanie gazety Medium, w tym prace administracyjne,
  • przygotowywanie treści artykułów i dobór grafik na potrzeby DIL,
  • pozyskiwanie i współpraca z autorami artykułów, - korekta tekstów,
  • współpraca z drukarnią, - pozyskiwanie reklamodawców,
  • możliwość pisania autorskich tekstów,
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych – wdrożenie korporacyjnej platformy społecznościowej,
  • praktyczna znajomość kanałów komunikacji social media,
  • monitoring mediów, także prasy drukowanej,
  • współtworzenie treści do komunikacji newsletterowej,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z podmiotami współpracującymi z DIL,
  • inne zadania z pogranicza dziennikarstwa, public relations, marketingu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologia polska lub obca, kulturoznawstwo, lub pokrewne),
  • umiejętność redakcji tekstów (tzw. lekkie pióro), wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i kompetencje językowe,
  • praktyczna znajomość kanałów komunikacji SM: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Linkedln, Snapchat,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, podzielność uwagi,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub umowy cywilnoprawnej,
  • pracę w prestiżowej firmie,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • wsparcie zespołu redakcyjnego,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji,
  • wsparcie w rozwoju.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Dolnośląską Izbę Lekarską we Wrocławiu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.”

Początek strony