facebook

Medium link

Wyniki wyborów delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej VIII kadencji

Obwieszczenie Nr 11/2018 Przewodniczącego OKW z dnia 22.02.2018 roku w sprawie zatwierdzenia wyników wyborów delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej VIII kadencji

Załącznik nr 1 do Obwieszczenia Nr 11/2018 - wykaz delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VIII kadencji

Obwieszczenie Nr 11/2018
Przewodniczącego Okręgowej Komisji Wyborczej
z dnia 22 lutego 2018 roku

w sprawie zatwierdzenia wyników wyborów delegatów
na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej VIII kadencji

Na podstawie art. 16 ust. 1 i art. 33 ust. 1 Ustawy z dnia 02 grudnia 2009 r. o izbach lekarskich (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r. poz. 168) oraz § 45 ust. Regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych, stanowiącego załącznik do Uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. oraz Uchwały Nr 12/2018 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 20 lutego 2018 r. obwieszcza się, co następuje:

§ 1

1. Okręgowa Komisja Wyborcza potwierdza wyniki głosowania i wyborów delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VIII kadencji i ustala wyniki wyborów, zgodnie z przedłożoną dokumentacją przez członków Zespołu Okręgowej Komisji Wyborczej, w składzie: dr hab. n. med. Andrzej Wojnar, lek. Iwona Dattner-Hapon.
2. Dolnośląska Rada Lekarska powołała 128 rejonów wyborczych dla 15172 lekarzy i lekarzy dentystów, w tym 92 rejony wyborcze dla lekarzy i 36 rejonów wyborczych dla lekarzy dentystów.
3. Okręgowa Komisja Wyborcza przeprowadziła głosowania w rejonach wyborczych uwzględniając ramowy kalendarz wyborczy w terminie od 28.06.2017 r. do 31.10.2017 r.
4. Zebrania wyborcze przeprowadzono w 99 rejonach wyborczych. Łącznie wybrano 260 delegatów, w tym 196 lekarzy i 64 lekarzy dentystów.

§ 2

Załącznik do obwieszczenia stanowi wykaz delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VIII kadencji.

Przewodniczący
Okręgowej Komisji Wyborczej
dr hab. n. med. Andrzej Wojnar

 

Załącznik Nr 1 - wykaz delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VIII kadencji

1.Andrzejewski Janusz
K8.029
Koło Lekarzy Seniorów w Wałbrzychu - L

2.Babiszewska Barbara
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

3.Bal Jarosław
K8.100
Szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu - L

4.Banaszak Andrzej
K8.096
Koło Ziemi Oleśnickiej i Szpital w Oleśnicy i Koło Terenowe w Sycowie - L

5.Bednorz Włodzimierz
K8.078
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu I - L

6.Bera Grzegorz
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

7.Berdzik Krystyna
K8.052
Koło Lekarzy Dentystów we Wrocławiu - D

8.Bernatowicz Agnieszka
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

9.Błasińska Małgorzata
K8.083
Koło Terenowe Dzielnicy Krzyki i NZOZ Practimed we Wrocławiu i NZOZ Proximum we Wrocławiu - L

10.Błaszczyk Aleksander
K8.104
Szpital Psychiatryczny we Wrocławiu - L

11.Błaszczyk-Mnich Jolanta
K8.031
Koło - Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu - L

12.Bogacz Brygida
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

13.Borowska Edyta
K8.021
Koło terenowe w Bolesławcu - L

14.Brade Zofia
K8.004
Powiat głogowski - D

15.Browarska Agnieszka
K8.127
Młodzi Lekarze 3 - L

16.Browarski Bartosz
K8.127
Młodzi Lekarze 3 - L

17.Bruziewicz-Mikłaszewska Barbara
K8.051
Koło Lekarzy Stomatologów przy Uniwersytecie Medycznym - D

18.Brzozowska Małgorzata
K8.064
Dentyści Krzyki 1- D

19.Brzyszcz Maciej
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

20.Bujko Teresa
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

21.Bury Marta
K8.025
Koło - Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - L

22.Chodorski Jacek
K8.074
Szpital im. T. Marciniaka - lekarze chirurdzy i anestezjolodzy - L

23.Chojnacki Zygmunt
K8.038
Lekarze dentyści w Świdnicy - D

24.Chrzuszcz Robert
K8.003
Powiat głogowski - L

25.Chylewska-Kondratowicz Aldona
K8.108
ZOZ Stare Miasto we Wrocławiu, Szpital EuroMediCare we Wrocławiu i Przychodnia Ziemo-Vita we Wrocławiu

26.Ciechańska Joanna
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

27.Cierpikowski Piotr
K8.072
Dentyści DIL Wrocław 3 - D

28.Cieślik Artur
K8.044
Lekarze w Polanicy Zdrój - L

29.Cuenca del Rey Guillermo
K8.038
Lekarze dentyści w Świdnicy - D

30.Czajkowska Anna
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

31.Czajkowska Izabella
K8.050
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - D

32.Czajkowski Maciej
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

33.Cześniewicz Paweł
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

34.Daroszewska Martyna
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

35.Dattner-Hapon Iwona
K8.098
Przychodnia "Przy Sienkiewicza" - L

36.Dąbek Grażyna
K8.030
Powiat wałbrzyski i miasto Wałbrzych - L

37.Dąbrowski Dariusz
K8.005
Powiat legnicki i miasto Legnica - L

38.Dejniak Danuta
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

39.Dębowska-Mączka Regina
K8.012
Koło terenowe w Bolesławcu - D

40.Drogosz-Rynowiecki Dominik
K8.104
Szpital Psychiatryczny we Wrocławiu - L

41.Drozdek Patrycja
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

42.Duży Violetta
K8.008
Powiat lubiński i polkowicki - D

43.Dziedzic-Siwołowska Justyna
K8.058
Dentyści Fabryczna 1- D

44.Dziewiątkowska Alicja
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

45.Dzięgała Mateusz
K8.089
Uniwersytecki Szpital Kliniczny V - L

46.Dżygóra Rafał
K8.016
Koło Lekarzy Rodzinnych Ziemi Jeleniogórskiej - L

47.Elbaum Michał
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

48.Fenc Ryszard
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

49.Ficer Jacek
K8.006
Powiat legnicki, miasto Legnica, powiat jaworski i złotoryjski - D

50.Fidut Miłosz
K8.123
Koło - Pulsantis i Provita we Wrocławiu - L

51.Fijałkowski Patryk
K8.014
Powiat lubański i lwówecki - D

52.Florjańska-Biskup Anna
K8.064
Dentyści Krzyki 1- D

53.Florjański Wojciech
K8.064
Dentyści Krzyki 1- D

54.Fluder Ewa
K8.031
Koło - Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu - L

55.Gabryś-Lewsza Anita
K8.103
Szpital MSWiA we Wrocławiu i Szpital Zakładu Karnego we Wrocławiu - L

56.Gajec Andrzej
K8.006
Powiat legnicki, miasto Legnica, powiat jaworski i złotoryjski - D

57.Gerot Joanna
K8.003
Powiat głogowski - L

58.Giernatowska-Ostromęcka Danuta
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

59.Gleń-Pakuła Justyna
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

60.Głuszek Michał
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

61.Głuszko Rafał
K8.021
Koło terenowe w Bolesławcu - L

62.Gruszka Piotr
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

63.Grygorcewicz Małgorzata
K8.010
Powiat jaworski - L

64.Grześkowiak Przemysław
K8.005
Powiat legnicki i miasto Legnica - L

65.Hałatek-Dworowska Irena
K8.011
Koło lekarzy dentystów przy delegaturze w Jeleniej Górze - D

66.Jaczewski Michał
K8.006
Powiat legnicki, miasto Legnica, powiat jaworski i złotoryjski - D

67.Jadach Ryszard
K8.106
Rehabilitacyjno - Ortopedyczny ZOZ we Wrocławiu - L

68.Janczewska Anna
K8.056
Dentyści Stare Miasto 1- D

69.Janusz Anna
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

70.Janusz Przemysław
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

71.Janusz Tomasz
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

72.Jasztal-Wojtczak Agnieszka
K8.063
Dentyści Psie Pole - D

73.Jazy Jacek
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

74.Jaźwiński Rafał
K8.104
Szpital Psychiatryczny we Wrocławiu - L

75.Jędrzejewska-Jurga Katarzyna
K8.107
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy we Wrocławiu i Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu

76.Jungiewicz-Janusz Katarzyna
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

77.Kacalak Jacek
K8.048
Koło Terenowe w Lubiążu - L

78.Kaczmarek Izabela
K8.004
Powiat głogowski - D

79.Kanafa Maciej
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

80.Kanaffa-Kilijańska Urszula
K8.051
Koło Lekarzy Stomatologów przy Uniwersytecie Medycznym - D

81.Kaniak Bożena
K8.101
Szpital im. Gromkowskiego - L

82.Kaźmierczyk Marek
K8.023
Lekarze w Lwówku Śląskim - L

83.Kędzierska Jolanta
K8.056
Dentyści Stare Miasto 1- D

84.Kępa Ryszard
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

85.Kiełbowicz Maria
K8.011
Koło lekarzy dentystów przy delegaturze w Jeleniej Górze - D

86.Kierzek Andrzej
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

87.Kijewska-Hołub Małgorzata
K8.006
Powiat legnicki, miasto Legnica, powiat jaworski i złotoryjski - D

88.Klimek Katarzyna
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

89.Kmita Halina
K8.036
Koło Lekarzy Dentystów w Wałbrzychu - D

90.Knast Piotr
K8.075
Obwód Lecznictwa Kolejowego we Wrocławiu - L

91.Kocot Mirosława
K8.008
Powiat lubiński i polkowicki - D

92.Kolanko Jacek
K8.034
Lekarze w Ząbkowicach Śląskich i Lekarze w Ziębicach - L

93.Kornacka Marta
K8.127
Młodzi Lekarze 3 - L

94.Kotecki Leszek
K8.101
Szpital im. Gromkowskiego - L

95.Kowalska Irena
K8.090
Koło Terenowe w Miliczu i Koło Terenowe w Obornikach Śląskich - L

96.Kowaluk Andrzej
K8.003
Powiat głogowski - L

97.Kozina Marianna
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

98.Kozioł Janusz
K8.103
Szpital MSWiA we Wrocławiu i Szpital Zakładu Karnego we Wrocławiu - L

99.Kozłowski Marek
K8.030
Powiat wałbrzyski i miasto Wałbrzych - L

100.Koźbiał Marian
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

101.Krajewski Jacek
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

102.Krause Krzysztof
K8.101
Szpital. im. Gromkowskiego - L

103.Krawiecka-Jaworska Ewa
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

104.Krupiński Łukasz
K8.066
Dentyści Krzyki 3 - D

105.Krysińska Elżbieta
K8.035
Koło Lekarzy Dentystów w Dzierżoniowie - D

106.Kublik Andrzej
K8.103
Szpital MSWiA we Wrocławiu i Szpital Zakładu Karnego we Wrocławiu - L

107.Kupiec Maciej
K8.083
Koło Terenowe Dzielnicy Krzyki i NZOZ Practimed we Wrocławiu i NZOZ Proximum we Wrocławiu - L

108.Kuźniar Monika
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

109.Lachowicz Kazimierz
K8.074
Szpital im. T. Marciniaka - lekarze chirurdzy i anestezjolodzy - L

110.Laska Piotr
K8.053
Powiat górowski, średzki, wołowski, strzeliński - D

111.Lech-Badłak Katarzyna
K8.090
Koło Terenowe w Miliczu i Koło Terenowe w Obornikach Śląskich - L

112.Lewczuk-Sierocka Katarzyna
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

113.Lorenc-Pora Anna
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

114.Lubińska Mirosława
K8.030
Powiat wałbrzyski i miasto Wałbrzych - L

115.Lula Anna
K8.038
Lekarze dentyści w Świdnicy - D

116.Lula Józef
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

117.Łaba Aleksander
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

118.Łużyniecka Agata
K8.065
Dentyści Krzyki 2 - D

119.Machaj Zbigniew
K8.078
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu I - L

120.Maciejewski Michał
K8.077
Koło - Centrum Onkologii we Wrocławiu - L

121.Magierowski Piotr
K8.126
Młodzi Lekarze 2 - L

122.Maj-Minczakowska Dorota
K8.035
Koło Lekarzy Dentystów w Dzierżoniowie - D

123.Majer-Łobodzińska Agnieszka
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

124.Makuch Bogusław
K8.050
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - D

125.Maliszak Agnieszka
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

126.Malkiewicz Jerzy
K8.005
Powiat legnicki i miasto Legnica - L

127.Małek-Siedlecka Ewa
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

128.Marczyk-Felba Alicja
K8.058
Dentyści Fabryczna 1- D

129.Markiewicz Zbigniew
K8.025
Koło - Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - L

130.Mazurek Henryk
K8.009
Powiat złotoryjski - L

131.Mazurek Rafał
K8.028
Koło - Szpital Ginekologiczno - Położniczy w Wałbrzychu - L

132.Melczak Regina
K8.029
Koło Lekarzy Seniorów w Wałbrzychu - L

133.Menzel Fryderyk
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

134.Michalak Krystyna
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

135.Michalec Paweł
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

136.Migocka Anna
K8.046
Lekarze Pediatrzy - ZOZ nad Matką i Dzieckiem w Wałbrzychu - L

137.Młynarczewski Adam
K8.102
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu II - L

138.Młynarczyk-Walczak Anna
K8.127
Młodzi Lekarze 3 - L

139.Molendowska Marianna
K8.123
Koło - Pulsantis i Provita we Wrocławiu - L

140.Molska-Łyłysz Małgorzata
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

141.Mucha Elżbieta
K8.006
Powiat legnicki, miasto Legnica, powiat jaworski i złotoryjski - D

142.Muszka Wiktor
K8.017
Koło Lekarzy Seniorów w Jeleniej Górze - L

143.Najjar Nidal
K8.009
Powiat złotoryjski - L

144.Nakraszewicz Małgorzata
K8.052
Koło Lekarzy Dentystów we Wrocławiu - D

145.Nawrocka Halina
K8.045
Lekarze w Świebodzicach - L

146.Niemiec Małgorzata
K8.077
Koło - Centrum Onkologii we Wrocławiu - L

147.Nienartowicz Jan
K8.051
Koło Lekarzy Stomatologów przy Uniwersytecie Medycznym - D

148.Nojek Ewa
K8.077
Koło - Centrum Onkologii we Wrocławiu - L

149.Norowska-Kieca Anna
K8.036
Koło Lekarzy Dentystów w Wałbrzychu - D

150.Nowak Daria
K8.041
Lekarze w Kłodzku - L

151.Nowicka Zofia
K8.101
Szpital im. Gromkowskiego - L

152.Ocharski Andrzej
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

153.Olech Marianna
K8.063
Dentyści Psie Pole - D

154.Olesińska-Olender Małgorzata
K8.047
Lekarze Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich - L

155.Olesiński Jacek
K8.021
Koło terenowe w Bolesławcu - L

156.Ondreka Monika
K8.065
Dentyści Krzyki 2 - D

157.Orłowska Alicja
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

158.Orzechowska Krystyna
K8.008
Powiat lubiński i polkowicki - D

159.Orzechowski Janusz
K8.101
Szpital im. Gromkowskiego - L

160.Ozga Krzysztof
K8.055
Powiat trzebnicki,milicki i oławski - D

161.Pacułt Grzegorz
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

162.Pałka Bartłomiej
K8.126
Młodzi Lekarze 2 - L

163.Pałka Leszek
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

164.Paszkiewicz Monika
K8.122
Koło Anestezjologów USK - L

165.Paśko Krzysztof
K8.108
ZOZ Stare Miasto we Wrocławiu, Szpital EuroMediCare we Wrocławiu i Przychodnia Ziemo-Vita we Wrocławiu

166.Patkowski Janusz
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

167.Pawlak Wojciech
K8.101
Szpital im. Gromkowskiego - L

168.Pawłowska Dagmara
K8.044
Lekarze w Polanicy Zdrój - L

169.Pelc Anna
K8.072
Dentyści DIL Wrocław 3 - D

170.Pelizg Ewa
K8.060
Dentyści Fabryczna 3 - D

171.Perdek Radomir
K8.025
Koło - Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - L

172.Pernala-Szczombrowska Beata
K8.065
Dentyści Krzyki 2 - D

173.Pielka Stanisław
K8.124
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu II - L

174.Piotrowska-Gede Zdzisława
K8.017
Koło Lekarzy Seniorów w Jeleniej Górze - L

175.Piskórz Mariusz
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

176.Piszko Piotr
K8.102
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu II - L

177.Podwórna Dorota
K8.032
Lekarze w Świdnicy - L

178.Polak-Jonkisz Dorota
K8.094
Kliniki Pediatryczne UM - L

179.Polański Piotr
K8.030
Powiat wałbrzyski i miasto Wałbrzych - L

180.Polek Barbara
K8.011
Koło lekarzy dentystów przy delegaturze w Jeleniej Górze - D

181.Poprawska Dorota
K8.004
Powiat głogowski - D

182.Powązka Wiesława
K8.011
Koło lekarzy dentystów przy delegaturze w Jeleniej Górze - D

183.Powierza Danuta
K8.039
Lekarze w Bielawie - L

184.Prościak Katarzyna
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

185.Puszkiel Piotr
K8.066
Dentyści Krzyki 3 - D

186.Raczkowska Iwona
K8.003
Powiat głogowski - L

187.Radziszewska Dorota
K8.031
Koło - Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu - L

188.Radzyniak Ewa
K8.039
Lekarze w Bielawie - L

189.Raiter Artur
K8.031
Koło - Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu - L

190.Ratajczak Jakub
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

191.Rawski Marek
K8.018
Lekarze przy Delegaturze Jeleniogórskiej - L

192.Rusin Bartosz
K8.072
Dentyści DIL Wrocław 3 - D

193.Rycyk Artur
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

194.Sarnecka Anna
K8.099
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu I - L

195.Seifert Robert
K8.034
Lekarze w Ząbkowicach Śląskich i Lekarze w Ziębicach - L

196.Serwińska Karolina
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

197.Siekanowicz Piotr
K8.094
Kliniki Pediatryczne UM - L

198.Skalec Tomasz
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

199.Skibiszewski Waldemar
K8.003
Powiat głogowski - L

200.Skoczylas Marek
K8.108
ZOZ Stare Miasto we Wrocławiu, Szpital EuroMediCare we Wrocławiu i Przychodnia Ziemo-Vita we Wrocławiu

201.Skowroński Jarosław
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

202.Skrzydlewska-Kaczmarek Beata
K8.018
Lekarze przy Delegaturze Jeleniogórskiej - L

203.Skupińska Beata
K8.063
Dentyści Psie Pole - D

204.Sławin Agata
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

205.Smereka Jacek
K8.078
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu I - L

206.Smorąg Zbigniew
K8.077
Koło - Centrum Onkologii we Wrocławiu - L

207.Sobczak Dorota
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

208.Sokalla Dorota
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

209.Solarz Katarzyna
K8.025
Koło - Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - L

210.Sośnik Katarzyna
K8.102
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu II - L

211.Spętany Mateusz
K8.100
Szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu - L

212.Spodzieja Jan
K8.078
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu I - L

213.Stachowiak Mateusz
K8.086
Uniwersytecki Szpital Kliniczny II - L

214.Stachowicz Magdalena
K8.066
Dentyści Krzyki 3 - D

215.Startek Bartosz
K8.012
Koło terenowe w Bolesławcu - D

216.Stawarski Andrzej
K8.094
Kliniki Pediatryczne UM - L

217.Stecka Beata
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

218.Stehlik Marek
K8.049
Koło Lekarzy Prywatnie Praktykujących - D

219.Stelmach Alicja
K8.018
Lekarze przy Delegaturze Jeleniogórskiej - L

220.Stępień Marcin
K8.077
Koło - Centrum Onkologii we Wrocławiu - L

221.Stojek Adela
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

222.Stramecki Filip
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

223.Sulka Wojciech
K8.074
Szpital im. T. Marciniaka - lekarze chirurdzy i anestezjolodzy - L

224.Suszczyński Szymon
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

225.Sycz Wiesław
K8.087
Uniwersytecki Szpital Kliniczny III - L

226.Synowiec Krystyna
K8.019
Koło terenowe w Lubaniu - L

227.Szczucka Sylwia
K8.005
Powiat legnicki i miasto Legnica - L

228.Szełemej Joanna
K8.031
Koło - Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu - L

229.Szmigiel Maria
K8.019
Koło terenowe w Lubaniu - L

230.Szulborski Roman
K8.078
Koło - Szpital Kliniczny nr 1 we Wrocławiu I - L

231.Szwed Julita
K8.008
Powiat lubiński i polkowicki - D

232.Ślisz Robert
K8.041
Lekarze w Kłodzku - L

233.Ślusarczyk Justyna
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

234.Ślusarz Rafał
K8.023
Lekarze w Lwówku Śląskim - L

235.Świątek Jolanta
K8.010
Powiat jaworski - L

236.Świętkowska Iwona
K8.036
Koło Lekarzy Dentystów w Wałbrzychu - D

237.Tomalska-Bywalec Katarzyna
K8.030
Powiat wałbrzyski i miasto Wałbrzych - L

238.Tomkowid Maria
K8.100
Szpital im. Falkiewicza we Wrocławiu - L

239.Tradecki Marek
K8.079
Koło Lekarzy Orzeczników ZUS - L

240.Trnka Jakub
K8.095
Koło Zakładów Teoretycznych UM - L

241.Tubek Stanisław
K8.118
Lekarze Wrocław 4 - L

242.Tuchendler Tomasz
K8.105
Szpital Wojskowy we Wrocławiu - L

243.Tupaj Tomasz
K8.005
Powiat legnicki i miasto Legnica - L

244.Węgorkiewicz Marian
K8.082
Koło Lekarzy Seniorów we Wrocławiu - L

245.Wilczyński Wojciech
K8.083
Koło Terenowe Dzielnicy Krzyki i NZOZ Practimed we Wrocławiu i NZOZ Proximum we Wrocławiu - L

246.Wiśniewski Włodzimierz
K8.081
Koło Lekarzy Rodzinnych i NZOZ Biogenes - L

247.Wojnar Andrzej
K8.096
Koło Ziemi Oleśnickiej i Szpital w Oleśnicy i Koło Terenowe w Sycowie - L

248.Wojtasiak Piotr
K8.001
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy - L

249.Wojtkowicz Jacek
K8.054
Powiat oleśnicki - D

250.Wolski Krzysztof
K8.007
Powiat lubiński i polkowicki - L

251.Wróblewski Paweł
K8.075
Obwód Lecznictwa Kolejowego we Wrocławiu - L

252.Zahorski Cezary
K8.016
Koło Lekarzy Rodzinnych Ziemi Jeleniogórskiej - L

253.Zatwarnicka Magdalena
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

254.Zbieg Stefan
K8.021
Koło terenowe w Bolesławcu - L

255.Zębik Marek
K8.022
Lekarze w Kowarach - L

256.Zielonka Dominika
K8.025
Koło - Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - L

257.Zińczuk Aleksander
K8.128
Młodzi Lekarze 4 - L

258.Ziółkowska Olga
K8.091
Koło Terenowe w Oławie - L

259.Zwierzchowski Jacek
K8.122
Koło Anestezjologów USK - L

260.Żuk Wojciech
K8.033
Koło terenowe w Bystrzycy Kłodzkiej - L

Początek strony