Medium link

Komunikat w sprawie kursu podsumowującego z zakresu medycyny ratunkowej, niezbędnego do odbycia stażu podyplomowego lekarza

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu informuje, że kurs podsumowujący z zakresu medycyny ratunkowej, niezbędny do odbycia stażu podyplomowego lekarza, odbędzie się w Zakładzie Traumatologii i Medycyny Ratunkowej Wieku Rozwojowego UMW, przy ul. Bujwida 44a we Wrocławiu w następujących terminach: 23-24 lipca, 26-27 lipca oraz 1-2 sierpnia. O przydziale do poszczególnych grup lekarze stażyści zostaną poinformowani drogą mailową. Informację taką można również uzyskać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmiana terminu szkolenia jest możliwa jedynie z ważnej przyczyny. Należy w tej sprawie kontaktować się z Panią Agnieszką Szklarz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecność na ww. zajęciach obowiązkowa!

Początek strony