Członkowie Komisji Młodych Lekarzy DIL serdecznie zapraszają na 4. Integracyjny Rejs Młodych Lekarzy po Odrze, który odbędzie się 20 sierpnia 2022 r. w godzinach wieczornych we Wrocławiu. Rejs jest darmowy, uczestniczyć mogą w nim jedynie lekarze i lekarze dentyści należący do naszej Izby.

W poniedziałek, tj. 08 sierpnia 2022 r. o godz. 18:00 na stronie DIL pojawi się formularz do zapisów na rejs. W formularzu do zapisów będziecie poproszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru prawa wykonywania zawodu (w celu ewentualnej weryfikacji) oraz numer telefonu.

Na podane przez Was adresy e-mail zostanie wysłana informacja o zakwalifikowaniu się na rejs lub o umieszczeniu na liście rezerwowej. Liczba miejsc ograniczona jest do 100 osób. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypływamy punktualnie statkiem Wiktoria o godz. 18:00 z Przystani Hala Targowa. Rejs potrwa 4 godzin. Na statku będziecie mieli do dyspozycji rozpalonego grilla. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zapewnimy trochę kiełbasek, jednak zachęcamy, żebyście przynieśli z sobą to, na co macie ochotę.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?