Sprzedam praktykę stomatologiczna pod Wrocławiem

sprzedam praktykę stomatologiczna pod Wrocławiem dwu gabinetowa, możliwość wstawienia drugiego fotela, najnowszy sprzęt panorama cefalometr rtg punktowy radiowizjografia, skaner Medit, 2 autoklawy,przenośny unit NSK, narzędzia chirurgiczne, stomatologiczne i ortodontyczne i materiały. Rekuperacja, projekt osłon stałych firma Pozytron i zgoda Sanepidu, pomieszczenie socjalne, toaleta dla niepełnosprawnych wraz z mieszkaniem 67 m2 na parterze o statusie lokalu użytkowego wraz z podmiotem leczniczym, strona internetowa, domena i spółka. Obecnie pracuje dwóch lekarzy i dwie asystentki. Prosze o kontakt mailowy na kkwiat716@gmail.com

Katarzyna Kwiatkowska667 930 303

Sprzedam Gabinet Stomatologiczny

Odstąpię działający od ponad 20 lat, w pełni wyposażony, klimatyzowany gabinet stomatologiczny z możliwością przedłużenia umowy najmu od spółdzielni mieszkaniowej.
W gabinecie sprawny, w idealnym stanie, serwisowany sprzęt: unit Dentana Exima z zielonym fotelem stomatologicznym Famed (11.2008), cichy kompresor DK-50, asystor, fotelik lekarski, meble gabinetowe, biurko, fotele z ekoskóry i wiele innych.

Izabela Czarnecka 606968717

SPRZEDAM PRZYCHODNIE GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZĄ WE WROCŁAWIU-GRABISZYN

Sprzedam przychodnie ginekologiczno-położniczą we Wrocławiu-Grabiszyn
Zapraszam do kupna przychodni ginekologiczno - położniczej, która działa na kontrakcie NFZ (w zakresie POZ, szczepienia) oraz świadczy usługi prywatne (ginekolog, punkt pobrań, szczepienia, szkoła rodzenia, ktg). Przychodnia działająca rynku od 4 lat, posiada bardzo dobre opinie. Obecnie wszystko funkcjonuje. Przychodnia w pełni wyposażona w dobrej jakości sprzęt. Posiada gabinet ginekologiczny, recepcję z poczekalnią, biuro, 3 łazienki, gabinet położnej, punkt szczepień, punkt pobrań, salę szkoleniową, możliwość wygospodarowania dodatkowych gabinetów. Obecnie nie wymaga nakładu finansowego.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Magdalena Chmura 664 198 903

SPRZEDAM GABINET GINEKOLOGICZNY

Sprzedam gabinet ginekologiczny 80 m.kw. w Brzegu, kontrakt z NFZ.

Marek Siennicki602 660 145

GABINETY MEDYCZNE DO WYNAJĘCIA

Do wynajęcia gabinety lekarskie ( mogą być na wyłączność) w Centrum Usług Medycznych "Proximum" we Wrocławiu przy ul.Żelaznej 34.
Gabinety posiadają oddzielne poczekalnie, toalety,zaplecze socjalne, parking.Cena do uzgodnienia.Doskonałe na praktykę specjalistyczną.

Beata Brzezińska501 588 018

WYNAJEM LOKALU POD GABINETY LEKARSKIE

Wynajmiemy lokal użytkowy zaadaptowany na Poradnię Usług Medycznych o powierzchni 104. 8m2, położony w Trzebnicy, przy ulicy Kościuszki 4/2 obok Trzebnickiego Centrum Zdrowia. Lokal spełnia normy higieniczno - sanitarne do prowadzenia usług medycznych. Posiada 2 niezależne wejścia.

Elżbieta Obara +48 601 537 075

SPRZEDAM SPRZĘT STOMATOLOGICZNY Z DROBNYM WYPOSAŻENIEM GABINETU

Sprzedam cały sprzęt stomatologiczny : unit 2018 r. z kamerą wewnątrzustną, kompresor, autoklaw, mieszalnik do kapsułek, mieszalnik do mas wyciskowych, laser biostymulujący, lampa bakteriobójcza, myjka ultradźwiękowa, negatoskop, internet oraz wszystko co jest potrzebne do pracy dentyście. Jest możliwość dalszego wynajęcia lokalu od spółdzielni mieszkaniowej (niski czynsz). Wrocław Psie Pole- duże osiedle. Cena do uzgodnienia.
Okazja dla młodego lekarza ! Praca od zaraz !

Barbara Marcinkowska Tel. 605 360 064

POSZUKUJEMY GABINETU DO WYNAJĘCIA POD PUNKT POBRAŃ KRWI

Nawiążemy współpracę w zakresie podnajmu gabinetu pod Punkt Pobrań Krwi w godzinach porannych.
Gwarantujemy comiesięczną stawkę czynszu i współpracę w oparciu o wzajemny szacunek i partnerskie podejście.

Grzegorz Szpitol782-140-003

WYNAJEM GABINETU LEKARSKIEGO

Wynajmę gabinet lekarski we Wrocławiu mieszczący się przy ulicy Bulwar Ikara 28/2A.
Konkurencyjne ceny, możliwość wynajęcia na godziny, dni lub na wyłączność.
Kontakt do osoby zarządzającej tel. 793 546 503 lub adam.daciuk@gmail.com

Lek. Adam Daciuk793 546 503

WYNAJEM GABINETU LEKARSKIEGO

Do wynajęcia gabinet lekarski z możliwością praktyki zabiegowej lub stomatologicznej wyposażony w autoklaw. Kontakt: Przychodnia Diagnosis w Dzierżoniowie, lek. Adam Iwaszko. Tel.: 602 104 631.

Lek. Adam Iwaszko 602 104 631

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?