Skrót artykułu Strzałka

Na kortach nie zabrakło sportowych emocji, zaciętej rywalizacji oraz dobrej atmosfery. Uczestnicy mogli również skorzystać z przygotowanych przekąsek i napojów.

W Grupie A zwyciężyła Dominika Szczotka, wywodząca się z tenisa zawodniczka, która trenuje od najmłodszych lat. Obecnie odbywa staż lekarski, ale mimo licznych obowiązków znajduje czas na rozwijanie swojej sportowej pasji. Jej umiejętności i zaangażowanie pozwalają przypuszczać, że czeka ją bardzo obiecująca przyszłość.

Triumfatorką Grupy B została Agnieszka Kielar, lekarka dentystka, która równolegle kontynuuje studia podyplomowe. Jej przykład pokazuje, że nawet przy intensywnej pracy zawodowej i dalszym kształceniu można znaleźć czas na regularne treningi i aktywność sportową .

Fot. z archiwum M.F.

Pasjonaci padla spotkali się na kolejnym turnieju

30 maja 2026 r. przy ul. Kozanowskiej 69 we Wrocławiu odbył się turniej padła, rozegrany w dwóch grupach zaawansowania.

Na kortach nie zabrakło sportowych emocji, zaciętej rywalizacji oraz dobrej atmosfery. Uczestnicy mogli również skorzystać z przygotowanych przekąsek i napojów.

W Grupie A zwyciężyła Dominika Szczotka, wywodząca się z tenisa zawodniczka, która trenuje od najmłodszych lat. Obecnie odbywa staż lekarski, ale mimo licznych obowiązków znajduje czas na rozwijanie swojej sportowej pasji. Jej umiejętności i zaangażowanie pozwalają przypuszczać, że czeka ją bardzo obiecująca przyszłość.

Triumfatorką Grupy B została Agnieszka Kielar, lekarka dentystka, która równolegle kontynuuje studia podyplomowe. Jej przykład pokazuje, że nawet przy intensywnej pracy zawodowej i dalszym kształceniu można znaleźć czas na regularne treningi i aktywność sportową .

Turnieje będą organizowane regularnie – raz w miesiącu. W okresie wakacyjnym Komisja Sportu zaplanowała również otwarte treningi, które będą odbywać się w każdą niedzielę w godzinach 18.00-20.00.

Komisja Sportu zaprasza wszystkich chętnych – zarówno kobiety, jak i mężczyzn – do wspólnej gry i rozwijania padlowej pasji. Bo padel to nie tylko rywalizacja, ale także sposób na aktywne spędzanie czasu i poznawanie lekarzy o podobnych zainteresowaniach.

Małgorzata Fitrzyk

Fot. z archiwum M.F. 

 

Zaloguj się

Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?