Skrót artykułu Strzałka

Ogromne brawa dla lek. Piotra Gościmskiego za tytaniczną pracę organizacyjną oraz dla Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy (PSTL) za świetne współdziałanie. Turniej ściągnął do Wrocławia około 140 uczestników z całego kraju, a nasza domowa reprezentacja należała do tych robiących show
Dolnośląską Izbę Lekarską reprezentowało aż 35 lekarzy, a worek medali, który zgarnęliśmy, ledwo zmieści się w izbowych szafach.

 

W dniach 4-7 czerwca na kortach wrocławskiego Olimpijski Club odbyły się XXXV Letnie Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie.

Ogromne brawa dla lek. Piotra Gościmskiego za tytaniczną pracę organizacyjną oraz dla Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy (PSTL) za świetne współdziałanie.
Turniej ściągnął do Wrocławia około 140 uczestników z całego kraju, a nasza domowa reprezentacja należała do tych robiących show

 

Dolnośląską Izbę Lekarską reprezentowało aż 35 lekarzy, a worek medali, który zgarnęliśmy, ledwo zmieści się w izbowych szafach. Spójrzcie na te wyniki:

Dominika Szczotka – potrójne złoto! (singiel Open, debel Open, mikst Open)

Marcin Krywiak – podwójne złoto! (singiel 35+, mikst +50)

Piotr Modelski – złoto (debel Open), srebro (mikst Open)

Anna Leśnikowska – złoto (singiel 45+), dwa brązy (debel Open, mikst Open)

Tomasz Maziak – złoto (singiel 60+), brąz (debel 55+)

Marek Pudełko – srebro (singiel 50+)

Andrzej Guska – srebro (singiel 70+)

Stanisław Świerad – klasa sama w sobie! Srebro w kategorii 85+ oraz brąz (debel 75+)

Martyna Modelska – srebro (mikst Open) oraz dwa brązy (singiel Open, debel Open)

Piotr Gościmski – nasz główny organizator z brązem (debel Open)

Anna Mędryk-Zowczak – srebro (singiel 55+), brąz (debel 55+)

Beata Przegalińska – brąz (singiel 55+), brąz (debel 55+)

Jako Komisja Sportu DIL bardzo się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć Was zarówno w logistyce turnieju, jak i w szlifowaniu formy przed zawodami.

Więcej szczegółów, zdjęć i info o kolejnych turniejach znajdziecie na www.pstl.pl oraz w socialach Stowarzyszenia.

Gratulujemy organizacji i znakomitych wyników

 

Źródło: fb Komisja Sportu Dolnośląskiej Izby Lekarskiej

Fot.  Komisja Sportu Dolnośląskiej Izby Lekarskiej

 

Zaloguj się

Jesteś tu pierwszy raz? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?