Ogromne brawa dla lek. Piotra Gościmskiego za tytaniczną pracę organizacyjną oraz dla Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy (PSTL) za świetne współdziałanie. Turniej ściągnął do Wrocławia około 140 uczestników z całego kraju, a nasza domowa reprezentacja należała do tych robiących show
Dolnośląską Izbę Lekarską reprezentowało aż 35 lekarzy, a worek medali, który zgarnęliśmy, ledwo zmieści się w izbowych szafach.
W dniach 4-7 czerwca na kortach wrocławskiego Olimpijski Club odbyły się XXXV Letnie Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie.
Ogromne brawa dla lek. Piotra Gościmskiego za tytaniczną pracę organizacyjną oraz dla Polskiego Stowarzyszenia Tenisowego Lekarzy (PSTL) za świetne współdziałanie.
Turniej ściągnął do Wrocławia około 140 uczestników z całego kraju, a nasza domowa reprezentacja należała do tych robiących show
Dolnośląską Izbę Lekarską reprezentowało aż 35 lekarzy, a worek medali, który zgarnęliśmy, ledwo zmieści się w izbowych szafach. Spójrzcie na te wyniki:
Dominika Szczotka – potrójne złoto! (singiel Open, debel Open, mikst Open)
Marcin Krywiak – podwójne złoto! (singiel 35+, mikst +50)
Piotr Modelski – złoto (debel Open), srebro (mikst Open)
Anna Leśnikowska – złoto (singiel 45+), dwa brązy (debel Open, mikst Open)
Tomasz Maziak – złoto (singiel 60+), brąz (debel 55+)
Marek Pudełko – srebro (singiel 50+)
Andrzej Guska – srebro (singiel 70+)
Stanisław Świerad – klasa sama w sobie! Srebro w kategorii 85+ oraz brąz (debel 75+)
Martyna Modelska – srebro (mikst Open) oraz dwa brązy (singiel Open, debel Open)
Piotr Gościmski – nasz główny organizator z brązem (debel Open)
Anna Mędryk-Zowczak – srebro (singiel 55+), brąz (debel 55+)
Beata Przegalińska – brąz (singiel 55+), brąz (debel 55+)
Jako Komisja Sportu DIL bardzo się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć Was zarówno w logistyce turnieju, jak i w szlifowaniu formy przed zawodami.
Więcej szczegółów, zdjęć i info o kolejnych turniejach znajdziecie na www.pstl.pl oraz w socialach Stowarzyszenia.
Gratulujemy organizacji i znakomitych wyników
Źródło: fb Komisja Sportu Dolnośląskiej Izby Lekarskiej
Fot. Komisja Sportu Dolnośląskiej Izby Lekarskiej