Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XV Kongresie Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, który odbędzie się we Wrocławiu, w dniach
25-27 sierpnia 2022 r.

Spotykamy się już od wielu lat, za każdym razem podejmując najważniejsze
i najbardziej aktualne tematy z zakresu chorób naczyń, dyskutując o najnowszych badaniach naukowych, wytycznych, zaleceniach czy metodach diagnostycznych. W 2020 roku, który upłynął pod znakiem walki z koronawirusem SARS-CoV-2, mogliśmy się spotkać tylko wirtualnie. Liczymy więc, że w tym roku będą Państwo z nami na salach wykładowych, by w gronie wybitnych specjalistów dyskutować na tematy dotyczące optymalnych decyzji diagnostycznych i terapeutycznych podejmowanych u naszych pacjentów. Tematy główne oraz program naukowy są dostępne na stronie wydarzenia:
https://kongrespta2022.pl/

Do udziału zapraszamy lekarzy wielu specjalizacji: angiologów, diabetologów, flebologów, chirurgów naczyniowych, kardiologów a także internistów i lekarzy rodzinnych.

Zapraszamy do zgłaszania prac do sesji plakatowej.
Akceptujemy zarówno prace oryginalne jak i opisy interesujących przypadków. Termin zgłaszania prac upływa 30 lipca 2022 r.

Mamy nadzieję, że planowany program naukowy oraz liczne atrakcje stolicy Dolnego Śląska skłonią Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy do Wrocławia!

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Szuba

Prezes Polskiego Towarzystwa Angiologicznego
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?