Skrót artykułu Strzałka

Komunikat w sprawie składania wniosku o przyznanie PWZ dla lekarzy dentystów

Składanie wniosku o przyznanie PWZ dla lekarzy dentystów – wszystko o procedurze

Dolnośląska Izba Lekarska we Wrocławiu uprzejmie informuje, że 7.10.2021 r. odbędzie się posiedzenie Prezydium Dolnośląskiej Rady Lekarskiej, podczas którego zostaną podjęte uchwały o przyznaniu prawa wykonywania zawodu lekarzom dentystom kończącym staż podyplomowy 30.09.2021 r.

Lekarze dentyści, po zakończonym stażu podyplomowym, mogą składać wnioski o przyznanie prawa wykonywania zawodu lekarza dentysty wraz z kompletem wymaganych dokumentów 27.09.2021 r.-6.10.2021 r. w biurze Dolnośląskiej Izby Lekarskiej – Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 45, I piętro, pokój nr 1.01 (Sala konferencyjna).

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, w okresie pandemii, zostaje wprowadzony elektroniczny system rezerwacji wizyty w Izbie mający na celu złożenie dokumentów niezbędnych do przyznania prawa wykonywania zawodu po zakończonym stażu podyplomowym.

Rezerwacja wizyty będzie możliwa od 24.09.2021 r. za pomocą formularza online, który zostanie przesłany do Państwa e-mailem.

Osoby, które nie złożą dokumentów w zarezerwowanym przez siebie terminie, muszą dokonać ponownej rezerwacji.

Przy składaniu dokumentów należy zgłosić się w maseczce, z własnym długopisem.

Prosimy o przychodzenie na umówioną godzinę, ponieważ nie ma poczekalni, gdzie zapewnione byłyby warunki zgodne z reżimem sanitarnym.

Termin i sposób odbioru dokumentów zostanie wskazany w odrębnym komunikacie.

 

przewodnicząca
Komisji ds. Rejestracji Lekarzy
   i ds. Stażu Podyplomowego
  lekarz Małgorzata Niemiec

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?